G&P Clan forum

globeandpoland@gmail.com


#1 2010-01-16 16:55:01

G&P*Olmont_PL

Diabeł - devil admin

1479760
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 14
Punktów :   

Kryzys, biadolenie i rozkminka

Krótka piłka, klan się sypię przeżywa swoisty kryzyz zresztą wcześniej też taka sytuacja zaistniała. Forum jest martwe jak pustkowia w Mad Max, czyli najbardziej aktywny jest chatbox i wk*** reklamy. Ale nie o tym mowa, wyszła inicjatywa od zaprzyjźnionego klanu [LSD] (zresztą do mnie dotarło to przez gg) o połaczeniu klanów. Kto grał mecze ten wie że jeździli po nas jak po łysej kobyle (takie przynajmiej są moje odczucia) nie licząc meczy w których oskarżono nas bezpodstawnie o "chitowanie" i jeden co gościnnie graliśmy w którym łebki użyli wallhack'a. Bla bla bla jednak Indiwidualnie jesteśmy dobrymi graczami nawet bardzo tylko brakuje nam szczęścia. Naszą największą wadą jest zgranie grupy, wieczne braki ludzi którzy biorą udział w meczach, swego czasu było 3 vs 5 (o ile pamiętam był prawie remis tylko przegraliśmy w ostatniej rundzie kilkoma fragami). Nie wiem jaka jest sytuacja z waszą opinią o połączeniu (wchłąnięciu, asymiliacji, fuzji - niepotrzebne skreślić)i klanów więc pisać w tym wątku.

W Polsce rytualne są mecze o "wszystko" i o "honor" proponuję zrobić taki test:
- zorganizować 3 mecze z przeciwnikami na poziomie, od których wynik zdecyduję o egzystencji klanu G&P (liczba meczy do yskusji, osobiście wolałbym jeden ale za to z bardzo dobrym przeciwnikiem)
- niech zdecydują umiejętności, a nie gadanie, tym sposobem udowodnimy SOBIE ile jesteśmy warci.


Jeżeli mnie spytacie co o tym sądze, to powiem jedno.
Klepaniem na serwerach publicznych mięsa niczym się nie dojdzie. Wiadomo że nie każdy jak dawniej posiada wolny czas który można przeznaczyć na UrT, jednak taki ostatni zryw. W weekend wczesnym wieczorem sądze że przynajmiej większość wygospodaruje te 1,5h I niech się wypowie ten co ma największą wiedzę na ten temat.

Wszystko zależy od nas, i żebyśmy nie śpiewali "To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść"


Too lazy to translate but in essence is:

There is idea of merge clans, [LSD] and us G&P*, so I propouse to have test for us:

In Poland its ritual to have matches for "last hope" and "honor"
- manage 3 sparrings (number of it to debate) which summary show how much WE ARE WORTH
- lets the skill decide not words

If we manage to win, clans are not going to merge and G&P* will still exist, if we fail...

Post here your statement and ideas (translation is rough but english have far too small words to create fully accurate translation, dont worry about 80% post in polish is burble)   

Offline

 

#2 2010-01-17 12:40:30

G&P*Lizart

Moderator

16162443
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kryzys, biadolenie i rozkminka

z meczami - super pomysł ) ale mimo że mamy dobrych graczy to prawdopodobnie kazdy z nich mało gra indywidualnie, od bardzo dawna nie gralismy razem, nie mamy taktyki i nie jesteśmy zgrani.
Znam graczy z bardzo dobrych klanów i moge ustawic meczyk TS, ale domniewam że nas przejadą :>
Proponuje zagrać znowu z BP, na początek przynajmniej. Później można by zagrać z GD, albo SEX. To moje propozycje. Piszcie jak Wy to widzicie.

Laczenie klanow w trakcie.... będziemy mieli serwa, strone, bedziemy grali w clanbase, i prawdopodobnie w innych ligach :>
Pozdro

Offline

 

#3 2010-01-17 13:59:00

G&P*Olmont_PL

Diabeł - devil admin

1479760
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: Kryzys, biadolenie i rozkminka

Możemy zagrać mecze CTF co było by chyba lepszym trafem gdzie przy naszym stylu gry powinno dać lepszy wynik.

Offline

 

#4 2010-01-22 20:24:06

Mordi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kryzys, biadolenie i rozkminka

Mówicie ,że jesteśmy mało zgrani. To czemu nie umówimy się na konkretną godzinę tak aby wszystkim, albo większości odpowiadało i nie zagramy na jednym z pustych serverów np. team survival. ożna by tak od czasu do czasu poćwiczyć.

Offline

 

#5 2010-01-22 23:27:51

G&P*Olmont_PL

Diabeł - devil admin

1479760
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: Kryzys, biadolenie i rozkminka

O ile pamięć mnie nie myli, to nie było tak że wszystkim pasowało, no ale...

Offline

 

#6 2010-01-22 23:55:38

Mordi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kryzys, biadolenie i rozkminka

O rany wystarczy żeby chociaż 4 osoby się znalazły, to już można potrenować 2 vs 2. Chodzi o to żeby się ze sobą zgrać.

Offline

 

#7 2010-01-25 15:53:11

G&P*Pimi[PL]

Użytkownik

7877634
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kryzys, biadolenie i rozkminka

ja jestem za wlasnie tak mozna sie sutawic na ktoras godzine na jakims serwie pustym i pograc razem... lizart ma gg do wszystkich to niech daje znac do wszystkich tylko tu trzeba ustalic konkretna date i godzine... G&P zacznjmy dzialac...

Offline

 

#8 2010-01-30 11:47:26

G&P*korek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kryzys, biadolenie i rozkminka

jestem za, a przy okazji wklejam link do mojego drugiego filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=d7Yq55OogHc

Offline

 

#9 2010-01-31 19:15:50

G&P*SirDoLLaR*

Użytkownik

4061449
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kryzys, biadolenie i rozkminka

laczenie clanow nastapilo!!! postanowilem tak bedzie najlepiej [ISF]* padlo haslo od jarasa i spoko international strike force na homersie oznajmilem to LSD dosc zpreciaganiem tego jestesmy razem i huj!! G&P* & LSD = [ISF]* pozdro ;d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wshe.pun.pl www.anime-plock.pun.pl www.risenforum.pun.pl www.rysujemy.pun.pl www.the-sims-forum-fotostory.pun.pl